📷 21
Üldkirjeldus
| Uste arv | 2 |
|---|---|
| Üldmõõtmed | pikkus – 12.99 m, laius – 2.55 m, kõrgus – 3.99 m |
Mootor
| Mark | MAN |
|---|---|
| Võimsus | 505 h.j. (371 kW) |
| Kütus | Diisel |
| Euro | Euro 6 |
Käigukast
| Tüüp | Automaat |
|---|
Teljed
| Telgede arv | 3 |
|---|---|
| Telje konfiguratsioon | 6x2 |
| Vedrustus | Pneumo/pneumo |
Pidurid
✓ ABS
✓ Mootorpidur
✓ Retarder
Kabiin ja mugavus
✓ Katuseluuk
✓ Elektrilised peeglid
✓ Toonaknad
✓ LCD
✓ Giidi istekoht
✓ Pehmed istmed
✓ Tahhomeeter
Lisavarustus
✓ Konditsioneer: Mitmetsooniline kliima reguleerimine
✓ Autonoomne kütteseade: Webasto
✓ Roolvõimendi
✓ Rooli reguleerimine
✓ Varuratas: Täissuuruses
Multimeedia
✓ DVD / Multimeedia
✓ Mikrofon
Ohutusfunktsioonid
✓ Diferentsiaalilukk
Optika
✓ Esituled: Ksenoon
✓ Udutuled
Muud lisad
✓ Tööriistakast
✓ Külmkapp
Seisukord
| Seisukord | Kasutatud |
|---|---|
| Tehniline seisukord | Heas korras |
| Tehniline ülevaatus kehtib kuni | 2026-06 |
Lisaandmed
| Värv | Valge |
|---|
Ekskursioonibussid
Võta ühendust müüjaga
Neoplan Starliner 2014 371kW
118 000 €
Hind ilma KM-ta
146 320 € Hind koos KM-ga (24%)
| Mark | Neoplan |
|---|---|
| Mudel | Starliner |
| Tüüp | Ekskursioonibussid |
| Tootmisaasta | 2014 |
| Esmane registreerimine | 2014 |
| Läbisõit | 630 000 km |
| Istmete arv | 55 |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 371 kW / 505 hj |
| Käigukast | Automaat |
| Avaldatud | 04.04.2026 |